دانلود کارتون رامکال

1395/04/10
دانلود کارتون رامکال
دانلود کارتون رامکال دانلود کارتون رامکال با لینک مستقیم و رایگان و کیفیت بالا قسمت ۱ تا ۱۶ اضافه شد. دانلود کارتون رامکال درباره کارتون :مجموعۀ «رامکال» با نام اصلی «راسکال راکن» Rascal the Raccoon بر اساس کتابی به نام «راسکال، خاطره‌ای از یک دورۀ خوب» Rascal, A Memoir of a Better Era منتشر شده […]
نوشته دانلود کارتون رامکال اولین بار در دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک پدیدار شد.

دانلود کارتون رامکال

دانلود کارتون رامکال با لینک مستقیم و رایگان و کیفیت بالا

قسمت ۱ تا ۱۶ اضافه شد.

دانلود کارتون رامکال

درباره کارتون :مجموعۀ «رامکال» با نام اصلی «راسکال راکن» Rascal the Raccoon بر اساس کتابی به نام «راسکال، خاطره‌ای از یک دورۀ خوب» Rascal, A Memoir of a Better Era منتشر شده در سال ۱۹۶۳ ساخته شده که نویسندۀ کتاب، استرلینگ نورث Sterling North خاطرات خود را در آن نگاشته است. این مجموعه برای گروه سنی کودک در ۵۲ قسمت تولید شده که از این تعداد، ۴۸ قسمت قابل پخش است.

خلاصه داستان : رامکال، راکن شیرینی است. او کارهای جالبی می‌کند و به شدت به استرلینگ وابسته است. استرلینگ هم عاشق رامکال است و همیشه از او به خوبی مراقبت می‌کند.

استرلینگ، پسری است که بی‌نهایت حیوانات را دوست دارد و از اینکه برخی از انسان‌ها با بیرحمیِ تمام نسبت به این حیواناتِ بی‌دفاع خشونت به خرج می‌دهند احساس تنفر و انزجار می‌کند. در آن زمان بسیاری از مردم طرفدار لباس‌ها و پوششی از جنس پوست بودند و پول کلانی بابت این اجناس می‌پرداختند؛ بنابراین شکارچیان زیادی در جنگل به دنبال شکار حیواناتی بودند که بتوانند از پوستشان پوشاک و زیرانداز تهیه کنند.

استرلینگ که دل رئوفی دارد همیشه تعداد زیادی حیوان را در خانۀ خود نگه می‌‎دارد و حتی همین مسأله گاهی موجب بوجود آمدن مشکلاتی برای سایرین می‌شود. اما او دست بردار نیست تا اینکه روزی بچه راکن کوچکی که مادرش توسط یک شکارچی کشته شده را با خود به خانه آورده و از او مراقبت می‌کند.

کارگردان: هیروشی هایتو

شبکه: فوجی تلویژن
پخش اصلی: ۲ ژانویه ۱۹۷۷ – ۲۵ دسامبر ۱۹۷۷
قسمت‌ها : ۵۲

………………………………………..

دانلود کارتون رامکال با لینک مستقیم

Ramkal (1).mp4

Ramkal (2).mp4
Ramkal (3).mp4
Ramkal (4).mp4
Ramkal (5).mp4
Ramkal (6).mp4
Ramkal (7).mp4
Ramkal (8).mp4
Ramkal (9).mp4

Ramkal (10).mp4
Ramkal (11).mp4
Ramkal (12).mp4
Ramkal (13).mp4
Ramkal (14).mp4
Ramkal (15).mp4
Ramkal (16).mp4

© KRTN موتور جستجوی کارتون و انیمیشن