دانلود کارتون پت و مت

1395/04/10
دانلود کارتون پت و مت
دانلود کارتون پت و مت دانلود کارتون پت و مت با لینک مستقیم و رایگان و کیفیت بالا دانلود قسمت ۱ تا ۲۲ اضافه شد. دانلود کارتون پت و مت درباره کارتون : این انیمیشن دو کاراکتر را نمایش می‌دهد که دچار مشکلات به وجودآمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده […]
نوشته دانلود کارتون پت و مت اولین بار در دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک پدیدار شد.

دانلود کارتون پت و مت

دانلود کارتون پت و مت با لینک مستقیم و رایگان و کیفیت بالا

دانلود قسمت ۱ تا ۲۲ اضافه شد.

دانلود کارتون پت و مت

درباره کارتون : این انیمیشن دو کاراکتر را نمایش می‌دهد که دچار مشکلات به وجودآمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده از تمامی وسایل ممکن و غیرممکن و خرده‌ریزهای اطراف خود، دارند! که در نتیجه، مشکلات جدیدی به وجود می‌آید. در نهایت، هر دو اقدام به حل مشکل با روشهایی عجیب و غریب می‌کنند. در این پویانمایی کلیه ابزار و لوازم فنی که معمولاً برای انجام کارهای فنی و تأسیساتی لازم می‌شود از قبیل چکش، مته، انواع پیچ و مهره، گیره کار، مقیاس اندازه‌گیری و غیره در اندازه‌ای کوچک و با دقت زیاد ساخته شده و توسط شخصیت‌های پویانمایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پت و مت با اعتماد به نفس بالا و البته مهارت زیاد در کار با این ابزار فنی، کاملاً بی‌پروا به تخریب آنچه موجود است می‌پردازند و البته نتیجه کار هم کاملاً از قبل قابل پیش‌بینی است.

نکتهٔ خنده‌دار این مجموعه جایی است که علاوه بر خنده‌دار بودن نمایش، دیدگاهی خوش بینانه، نسبت به زندگی را ارائه می‌دهد. این دو شخصیت رؤیایی هرگز با به وجود آمدن مشکلات جدید، دلسرد نمی‌شوند وسعی در حل مشکل با روشهای تخیـُلی و نامتعارف، دارند. این مجموعه همین‌طور به‌خاطر موسیقی زیبایش که توسط پیتر اسکومال ساخته‌شده‌است، خاطره‌انگیز است.

…………………………………….

دانلود کارتون پت و مت با لینک مستقیم

PatoMat (1).mp4

PatoMat (2).mp4

PatoMat (3).mp4
PatoMat (4).mp4
PatoMat (5).mp4
PatoMat (6).mp4
PatoMat (7).mp4
PatoMat (8).mp4
PatoMat (9).mp4

PatoMat (10).mp4
PatoMat (11).mp4
PatoMat (12).mp4
PatoMat (13).mp4
PatoMat (14).mp4
PatoMat (15).mp4
PatoMat (16).mp4
PatoMat (17).mp4
PatoMat (18).mp4
PatoMat (19).mp4

PatoMat (20).mp4
PatoMat (21).mp4
PatoMat (22).mp4


© KRTN موتور جستجوی کارتون و انیمیشن